j

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc odio purus, tempus non condimentum eget, vestibulum.

Top

Branding & Identity

Kimlik tasarımı, Karbon’un ana çalışma alanlarından biri. Kurulduğumuz günden beri, farklı ölçeklerdeki kimlik tasarımı projeleri çalışma fırsatımız oldu. Tek bir logo, temel kurumsal kimlik ve basılı materyaller, kimlik kılavuzları gibi projelerin yanı sıra, konsept aşamasından çalışmaya başlayıp geliştirdiğimiz marka kimlikleri ve bu kimlikler için görsel sistemler üzerinde de çalıştık.

Kimlik tasarımı sürecinde, yöntem olarak sağlam bir iletişim üzerine odaklanmayı, markayı doğru tanımayı ve doğru tamamlamayı ve bu doğrultuda görselleştirmeyi benimsiyoruz.

Branding & identity is one of our main focuses. We had the chance to work on many identity projects on different scales, such as basic logotypes and emblems, overall concepts with branding, identity and strategy design or rebranding projects. We establish the identity design process over strong communication. We spend time trying to know our clients, their brand, their purposes and when we reach a consensus about the persona of the brand, it leads us to design an identity.