Top

About / Karbon Hakkında

Karbon, 2005 yılında İstanbul’da kurulmuş bir tasarım ofisi. Marka geliştirme, kimlik tasarımı, ambalaj tasarımı ve görsel iletişim tasarımı üzerine çalışıyor, pazarlama iletişimi kapsamında konsept ve kampanyalar tasarlıyor hayata geçiriyoruz.

Aynı zamanda bir mimarlık ofisiyiz. Mimari ve iç mekan konseptleri geliştiriyor, mimari proje tasarım ve uygulama projeleri yapıyor ve bu projeleri hayata geçiriyoruz.

Karbon’u “multidisipliner” ya da “360 derece” gibi tanımlamak mümkün. Bizi farklı kılan önemli bir çalışma alanı ise, konsept tasarımdan gerçekleşmiş projelere dönüştürdüğümüz, A’dan Z’ye marka, kimlik, pazarlama stratejisi ve dili ile birlikte mimari projesini de hayata geçirdiğimiz gerçek mekanlar.

Karbon is a design studio founded in 2005 in Istanbul. Like a conventional agency, we provide creative services in branding, packaging design, editorial design, marketing communication tools & campaigns. Aside from that, we design, manage and build architectural and interior projects. What makes us different from agencies and architectural offices is, the overall concept to concrete design service of branding, strategy & marketing, architecture & interiors and experience design.