Top

Beyaz Fırın Kanyon

2 Asırlık marka Beyaz Fırın, 2017 yılında Etiler’de açılan mağazasının ardından, 2018 Şubat’ta Avrupa Yakasındaki ikinci şubesini Kanyon Alışveriş Merkezi’nde açtı. 

Beyaz Fırın Etiler

Beyaz Fırın’ın 7. mağazası olan Etiler, 2 asır sonra yeniden Avrupa Yakasına dönüşünü simgeliyor. 2 asırlık tarihi anlatan mağazanın, mimari konsept tasarımı, uygulaması ve görsel tasarımını Karbon gerçekleştirdi.

Margami

Doğal mantardan üretilen yoga ve fiziksel aktivite ekipman koleksiyonu Margami için kimlik, ambalaj tasarımı, pazarlama iletişimi ve sanat yönetmenliğini üstlendik. 

Uzay Pastanesi

45 yıl önce, Uzay Pastanesi’ni kuran iki adam hayallerini gerçekleştirdiler, tıpkı o yıllarda Uzay’a ayak basan iki adam gibi… Bu eğlenceli markanın kurumsal kimlik ve reklam ajansı işlerini Karbon yürütüyor.

Betül Pastanesi – İzmir

İzmir Gaziemir’deki Betül Pastanesi’nin Güzelyalı’da açılacak yeni şubesi için  mimari konsept, görsel kimlik ve pazarlama iletişimi çalışmalarını yürütüyoruz.

Mati

Matematik çalışma, matematik oyna! sloganıyla çocuklar için ailecek oynanabilecek matematik oyunları tasarlayan Mati için biz de logo, görsel kimlik, oyun görsel tasarımı, ambalaj tasarımı ve pazarlama iletişimi görselleri hazırlıyoruz. 

/